Zabiegi

wróć do zabiegów

JAK SKUTECZNIE USUNĄĆ PRZEBARWIENIA?

Przebarwienia mogą pojawić się na skórze z wielu przyczyn: na skutek opalania, trądziku, przebytych chorób lub uszkodzeń mechanicznych, na które nie masz często żadnego wpływu.

Znamiona mogą odbierać pewność siebie i negatywnie oddziaływać na samoocenę. Szkoda, abyś marnowała na to swoje siły i dobry humor!  W Laser Cosmetic możesz skorzystać z laserowego usuwania przebarwień, które skutecznie i bezpiecznie wyrówna koloryt kwojej skóry !

NA CZYM POLEGA ZABIEG USUWANIA  PRZEBARWIEŃ?

Zabieg wykonujemy najnowocześniejszym laserem Xlase Plus, który prowadzi do odparowania powierzchownych warstw skóry przy pomocy skupionej wiązki światła. Po co to wszystko? Żeby doprowadzić do silnego złuszczenia naskórka. „Niechciane pamiątki” w krótkim czasie, stają się płytsze i mniej widoczne. Skóra zaczyna produkować kolagen, który wypełnia i odbudowuje uszkodzone miejsca. Przebarwienia "magicznie" znikają!

CZY TAKI ZABIEG JEST BOLESNY?

Podczas laserowego usuwania przebarwień stymulujemy skórę w sposób kontrolowany. Możesz odczuwać pewien dyskomfort, ale jest on zazwyczaj minimalny i nie wymaga znieczulenia.

Głowica ER: YAG jest przeznaczona do odparowania powierzchownych warstw skóry, dając doskonałe rezultaty, bez reakcji niepożądanych. Laser działa na zmiany barwnikowe, wyrównując koloryt skóry i rozjaśniając przebarwienia naskórkowe.

ZASTOSOWANIE:

  • naskórkowe przebarwienia
  • nierówny koloryt skóry
  • przebarwienia pozapalne

 

CZYM JEST TECHNOLOGIA ER:YAG?

Frakcyjna procedura lasera ER: YAG tworzy w skórze tysiące głębokich mikrouszkodzeń (cięć). Działa na zmiany barwnikowe w starych komórkach naskórka bez wpływu na otacające tkanki – zmniejszając w ten sposób czas gojenia i jednocześnie wspierając w skórze naturalny proces regeneracji.

Jak działa XLASE PLUS?

XLASE PLUS działa dzięki zjawisku selektywnej fototermolizy. Energia laserowa jest przekształcana w energię cieplną, celnie usuwając niechciane niedoskonałości. Jednocześnie okolica miejsca zabiegowego pozostaje nienaruszona.

Zalety zabiegów laserowych wykonanych urządzeniem XLASE  PLUS:

  • szybko, łatwo, delikatnie
  • najwyższy komfort dla pacjenta
  • praktycznie bezbolesny
  • krótki okres regeneracji skóry
  • trwałe rezultaty

 

Maksymalny komfort

Komfort zabiegu jest gwarantowany dzięki idealnemu systemowi chłodzenia, który nie niesie za sobą ryzyka uszkodzenia tkanek, jednocześnie niwelując odczuwanie bólu. Większość zabiegów nie wymaga znieczulenia. Dla osób bardzo wrażliwych na zabiegi laserowe terapeuta przygotuje dodatkowe kompresy chłodzące.

Ile zabiegów należy wykonać?

Liczba sesji dla uzyskania optymalnych wyników i korzyści zależy od wielu czynników: od czasu na którym prowadzimy terapię, rodzaju niedoskonałości, wieku, masy ciała, hormonów, rodaju skóry a także metabolizmu. Państwa terapeuta zaleci odpowiednią ilość sesji zabiegowych oraz optymalną częstotliwość.