Zabiegi

wróć do zabiegów

JAK SKUTECZNIE USUNĄĆ BLIZNY? 

Blizny  mogą pojawić się na skórze z wielu przyczyn: na skutek opalania, trądziku, przebytych chorób lub uszkodzeń mechanicznych, na które nie masz często żadnego wpływu.

Znamiona mogą odbierać pewność siebie i negatywnie oddziaływać na samoocenę. Szkoda, abyś marnowała na to swoje siły i dobry humor!  W Laser Cosmetic możesz skorzystać z laserowego usuwania blizn, które skutecznie i bezpiecznie wygładzi uszkodzoną skórę, pobudzając ją do naturalnej odbudowy!

NA CZYM POLEGA ZABIEG USUWANIA BLIZN ?

Zabieg wykonujemy najnowocześniejszym laserem Xlase Plus, który przy pomocy skupionej wiązki światła dociera do głębokich tkanek - powodując kontrolowane mikrourazy. Po co to wszystko?  Żeby wywołać proces regeneracji skóry. „Niechciane pamiątki” w krótkim czasie, stają się płytsze i mniej widoczne. Skóra zaczyna produkować kolagen, który wypełnia i odbudowuje uszkodzone miejsca. Blizny i przebarwienia "magicznie" znikają!

CZY TAKI ZABIEG JEST BOLESNY?

Podczas laserowego usuwania blizn stymulujemy skórę w sposób kontrolowany. Możesz odczuwać pewien dyskomfort, ale jest on zazwyczaj minimalny i nie wymaga znieczulenia.

Laser frakcyjny ER: YAG to najskuteczniejsza metoda redukcji blizn, rozstępów, zmarszczek i rozszerzonych ujść gruczołów łojowych. Laser frakcyjny poprawia strukturę i koloryt skóry, czyniąc ją młodszą i bardziej elastyczną. Nowoczesna technologia umożliwia kontrolowane, punktowe odparowanie powierzchownych warstw skóry, dając efekt głębokiej przebudowy, przy krótkim okresie regeneracji skóry.

ZASTOSOWANIE GŁOWICY ER:YAG:

  • Odmładzanie
  • Peeling laserowy
  • Zmiany barwnikowe
  • Blizny potrądzikowe
  • Rozstępy

 

CZYM JEST TECHNOLOGIA ER:YAG?

 

Frakcyjna procedura lasera ER: YAG tworzy w skórze tysiące głębokich mikrouszkodzeń (cięć). Działa na zmiany barwnikowe w starych komórkach naskórka bez wpływu na otacające tkanki – zmniejszając w ten sposób czas gojenia i jednocześnie wspierając w skórze naturalny proces regeneracji.

Jak działa XLASE PLUS?

XLASE PLUS działa dzięki zjawisku selektywnej fototermolizy. Energia laserowa jest przekształcana w energię cieplną, celnie usuwając niechciane niedoskonałości. Jednocześnie okolica miejsca zabiegowego pozostaje nienaruszona.

Zalety zabiegów laserowych wykonanych urządzeniem XLASE  PLUS:

  • szybko, łatwo, delikatnie
  • najwyższy komfort dla pacjenta
  • praktycznie bezbolesny
  • krótki okres regeneracji skóry
  • trwałe rezultaty

 

Maksymalny komfort

Komfort zabiegu jest gwarantowany dzięki idealnemu systemowi chłodzenia, który nie niesie za sobą ryzyka uszkodzenia tkanek, jednocześnie niwelując odczuwanie bólu. Większość zabiegów nie wymaga znieczulenia. Dla osób bardzo wrażliwych na zabiegi laserowe terapeuta przygotuje dodatkowe kompresy chłodzące.

Ile zabiegów należy wykonać?

Liczba sesji dla uzyskania optymalnych wyników i korzyści zależy od wielu czynników: od czasu na którym prowadzimy terapię, rodzaju niedoskonałości, wieku, masy ciała, hormonów, rodaju skóry a także metabolizmu. Państwa terapeuta zaleci odpowiednią ilość sesji zabiegowych oraz optymalną częstotliwość.

0102