Zabiegi

wróć do zabiegów

Walka z rozstępami nie należy do najłatwiejszych. Jasne pręgi najczęściej pojawiają się na udach, rękach, brzuchu i piersiach - wszędzie tam, gdzie skóra była narażona na rozciągnięcie i naderwanie włókien kolagenowych.

Aby definitywnie pozbyć się rozstępów, należy od podstaw zregenerować i odbudować uszkodzone tkanki. Na szczęście na ratunek przychodzi bezinwazyjny zabieg laserowy, który stymuluje skórę, pobudzając ją do wytwarzania nowych włókien kolagenowych, co w efekcie eliminuje rozstępy.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ PO ZABIEGU ?

Skuteczna eliminacja rozstępów, dzięki głębokiej regeneracji tkanek

Wygładzenie i ujędrnienie skóry

Wyrównanie kolorytu oraz eliminacja wszelkich blizn i przebarwień

Zagęszczenie skóry, która będzie bardziej napięta i elastyczna

ROZSTĘPY NIE SĄ ŻADNYM WYROKIEM, A W LASER COSMETIC DOSKONALE WIEMY, JAK SIĘ Z NIMI ROZPRAWIAĆ! 

Laser frakcyjny ER: YAG to najskuteczniejsza metoda redukcji blizn, rozstępów, zmarszczek i rozszerzonych ujść gruczołów łojowych. Laser frakcyjny poprawia strukturę i koloryt skóry, czyniąc ją młodszą i bardziej elastyczną. Nowoczesna technologia umożliwia kontrolowane, punktowe odparowanie powierzchownych warstw skóry, dając efekt głębokiej przebudowy, przy krótkim okresie regeneracji skóry.

ZASTOSOWANIA GŁOWICY ER:YAG:

  • Odmładzanie
  • Peeling laserowy
  • Zmiany barwnikowe
  • Blizny potrądzikowe
  • Rozstępy

 

 CZYM JEST TECHNOLOGIA ER:YAG?

Frakcyjna procedura lasera ER: YAG tworzy w skórze tysiące głębokich mikrouszkodzeń (cięć). Działa na zmiany barwnikowe w starych komórkach naskórka bez wpływu na otacające tkanki – zmniejszając w ten sposób czas gojenia i jednocześnie wspierając w skórze naturalny proces regeneracji.

Jak działa XLASE PLUS?

XLASE PLUS działa dzięki zjawisku selektywnej fototermolizy. Energia laserowa jest przekształcana w energię cieplną, celnie usuwając niechciane niedoskonałości. Jednocześnie okolica miejsca zabiegowego pozostaje nienaruszona.

Zalety zabiegów laserowych wykonanych urządzeniem XLASE  PLUS:

  • szybko, łatwo, delikatnie
  • najwyższy komfort dla pacjenta
  • praktycznie bezbolesny
  • krótki okres regeneracji skóry
  • trwałe rezultaty

 

Maksymalny komfort

Komfort zabiegu jest gwarantowany dzięki idealnemu systemowi chłodzenia, który nie niesie za sobą ryzyka uszkodzenia tkanek, jednocześnie niwelując odczuwanie bólu. Większość zabiegów nie wymaga znieczulenia. Dla osób bardzo wrażliwych na zabiegi laserowe terapeuta przygotuje dodatkowe kompresy chłodzące.

Ile zabiegów należy wykonać?

Liczba sesji dla uzyskania optymalnych wyników i korzyści zależy od wielu czynników: od czasu na którym prowadzimy terapię, rodzaju niedoskonałości, wieku, masy ciała, hormonów, rodaju skóry a także metabolizmu. Państwa terapeuta zaleci odpowiednią ilość sesji zabiegowych oraz optymalną częstotliwość.