Zabiegi

wróć do zabiegów

Zmiany łojotokowe skóry twarzy, takie jak wykwity trądzikowe, zaskórniki czy łuszczenie się naskórka, mogą pojawiać się bez względu na wiek czy płeć. Zawsze jednak skutecznie uprzykrzają życie. Na szczęście teraz już istnieją profesjonalne zabiegi laserowe, które pozwalają w krótkim czasie się z nimi uporać. 

POZNAJ NASZ SPOSÓB NA POZBYCIE SIĘ TRĄDZIKU!

W Laser Cosmetic stosujemy niezwykle skuteczną terapię redukcji trądziku przy użyciu najbardziej zaawansowanego technologicznie lasera XLase światłem pulsacyjnym CPL. Wiązka swiatla penetruje głębokie warstwy skóry, niszcząc nadaktywne gruczoły łojowe. To eliminuje przyczynę problemów łojotokowych, a nie tylko ich objawy

Nasz zabieg reguluje wydzielanie sebum oraz działa silnie bakteriobójczo. Stany zapalne zostają zniwelowane, znikają podskórne grudki, zaskórniki i bakterie, które gromadzą się wokół mieszków włosowych. A dodatkowo skóra pod wpływem ciepła, fantastycznie się ujędrnia i regeneruje!

EFEKTY ZABIEGU:

Redukcja zmian trądzikowych – stanów zapalnych, zaskórników i wyprysków

Zmniejszenie łojotoku i widzialnego sebum

Wyrównanie kolorytu cery

Ujędrnienie i odmłodzenie skóry

Zabieg jest w pełni bezpieczny i praktycznie bezbolesny. Wiązka światła nie uszkadza Twojego naskórka, działa jedynie na głębokie warstwy tkanek. Teraz już się domyślasz, dlaczego nasza kuracja jest bardziej efektywna niż nakładanie na skórę preparatów działających tylko powierzchownie. Światło ingeruje głęboko w Twoją skórę, działając na nią terapeutycznie 

GŁADKA I ZDROWA CERA JEST W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI - SIĘGNIJ PO NIĄ! 

CPL czyli kalibrowane światło pulsacyjne niszczy bakterie odpowiedzialne za pojawienie się stanów zapalnych na skórze, dzięki czemu jest pomocne w leczeniu trądzików.

ZASTOSOWANIE

 • stany zapalne w przebiegu trądziku pospolitego i różowatego

 

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża, laktacja
 • choroby autoimmunologiczne
 • nowotwory
 • świeżo opalona skóra
 • opryszczka
 • leki światłouczulające (retionoidy, dziurawiec, nagietek)

 

Jak działa XLASE PLUS?

XLASE PLUS działa dzięki zjawisku selektywnej fototermolizy. Energia laserowa jest przekształcana w energię cieplną, celnie usuwając niechciane niedoskonałości. Jednocześnie okolica miejsca zabiegowego pozostaje nienaruszona.

Zalety zabiegów laserowych wykonanych urządzeniem XLASE  PLUS:

 • szybko, łatwo, delikatnie
 • najwyższy komfort dla pacjenta
 • praktycznie bezbolesny
 • krótki okres regeneracji skóry
 • trwałe rezultaty

 

Maksymalny komfort

Komfort zabiegu jest gwarantowany dzięki idealnemu systemowi chłodzenia, który nie niesie za sobą ryzyka uszkodzenia tkanek, jednocześnie niwelując odczuwanie bólu. Większość zabiegów nie wymaga znieczulenia. Dla osób bardzo wrażliwych na zabiegi laserowe terapeuta przygotuje dodatkowe kompresy chłodzące.

Ile zabiegów należy wykonać?

Liczba sesji dla uzyskania optymalnych wyników i korzyści zależy od wielu czynników: od czasu na którym prowadzimy terapię, rodzaju niedoskonałości, wieku, masy ciała, hormonów, rodaju skóry a także metabolizmu. Państwa terapeuta zaleci odpowiednią ilość sesji zabiegowych oraz optymalną częstotliwość.