Zabiegi

wróć do zabiegów

JAK DZIAŁA HIFU?

Sekret tego zabiegu tkwi w zastosowaniu skupionych ultradźwięków, które bez naruszenia naskórka podgrzewają włókna kolagenowe Twojej skóry w wybranym miejscu na twarzy i ciele, prowadząc do ich napięcia, regeneracji i naturalnej odbudowy.

HIFU, CZYLI NIEOPERACYJNY LIFTING TWARZY!

Jak przeciwdziałać utracie jędrności twarzy?Jak zapobiec wiotkości skóry mimo upływu lat? Co zrobić, żeby nie musieć się przejmować opadającymi policzkami, podwójnym podbródkiem czy zmarszczkami? 

Dotychczas chcąc wyraźnego uelastycznienia buzi, miałyśmy do dyspozycji tylko lifting chirurgiczny, który wiąże się z powikłaniami, bliznami i długim okresem dochodzenia do siebie po zabiegu.Teraz mamy HIFU ! Technologię, którą pokochały gwiazdy na całym świecie! Trudno się dziwić, ponieważ zabieg bazuje ona na stymulacji skóry... ultradźwiękami – bez nakłuwania czy nacinania skóry - bez bólu, blizn i bez stresu. A co za tym idzie – bez ryzyka poważnych skutków niepożądanych.

 Masz ochotę znów szeroko uśmiechać się patrząc w lustro? Chcesz poczuć tę pewność, że wyglądasz jak milion dolarów?  Zrób to dla siebie, bo na to zasługujesz! Wypróbuj LIFTING TWARZY HIFU w Laser Cosmetic i zacznij emanować młodzieńczym blaskiem! 

HIFU ZAPEWNI CI:

silny lifting twarzy bez skalpela
intensywne wygładzenie skóry
spłycenie zmarszczek
wyraźne napięcie i zagęszczenie skóry

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zabieg polega na miejscowym podgrzaniu tkanek za pomocą specjalnej głowicy, aby wywołać naturalną produkcję nowego kolagenu w skórze. Fale ultradźwiękowe penetrują ją bardzo głęboko – aż na poziomie warstwy mięśniowo-powięziowej, co dotychczas było niemożliwe w nieinwazyjnej kosmetologii estetycznej!

Co to oznacza dla Ciebie?  Że tuż po zabiegu rozpocznie się proces odnowy biologicznej Twojej twarzy, ponieważ organizm przez kolejne miesiące będzie tworzył nowe wiązania kolagenu i elastyny - czyli czynników młodości - w Twojej skórze. Tym samym zaobserwujesz ujędrnienie buzi oraz napięcie i podniesienie wybranych jej obszarów!

Stymulację urządzeniem Ulfit HIFU wykonujemy TYLKO RAZ, a jej niesamowite EFEKTY BĘDZIESZ OBSERWOWAĆ PRZEZ KOLEJNE MIESIĄCE!

Zabieg jest bezpieczny, nieinwazyjny i przeznaczony dla każdego rodzaju skóry.

Po zabiegu możesz natychmiast wrócić do swoich normalnych aktywności.

HIFU DAJE ŚWIETNE EFEKTY NIE TYLKO NA TWARZY ALE RÓWNIEŻ NA CIELE - WYSZCZUPLA JAK RÓWNIEŻ UJĘDRNIA SKÓRĘ :)

ULFIT wyposażony jest w komplet specjalnych aplikatorów umożliwiających precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki. Na twarz można stosować trzy różne głębokości, aby dostać się do trudno dostępnych obszarów. Ponadto, technologia MCFU działa na podskórna warstwę tłuszczu, aby usunąć z niej wyselekcjonowane komórki tłuszczowe i uzyskać doskonałą sylwetkę.

Bez wielogodzinnych treningów i wyrzeczeń można osiągnąć efekt szczupłego, wymodelowanego ciała. Znikną wszelkie zwiotczenia i znienawidzony cellulit! Zmniejszy się tkanka tłuszczowa, która dotychczas gromadziła się miejscowo i spędzała Ci sen z powiek! Poprawi się napięcie skóry na dekolcie, udach lub w okolicach brzucha - tam gdzie chcesz! 

Fale ultradźwiękowe działają nawet na najbardziej odporną tkankę tłuszczową, a więc ciało szybko stanie się smuklejsze i bardziej jędrne, bez zbędnych fałdek i nierówności.

Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie wywołuje poparzeń. Możesz zastosować go bez względu na rodzaj skóry i planowane aktywności. Działamy na głęboką warstwę skóry, a więc z zewnątrz nie zauważysz żadnych podrażnień i śladów.

Zazwyczaj wystarczy jedna wizyta, aby zobaczyć fantastyczną metamorfozę ciała!!!