Promocje

wróć do promocji

KARBOKSYTERAPIA, CZYLI WSZECHSTRONNA METODA ODMŁADZANIA I USUWANIA MANKAMENTÓW SKÓRY WE WROCŁAWIU?

Chcesz dogłębnie odżywić i wygładzić buzię bez stosowania syntetycznych kosmetyków. Szukasz naturalnej, a jednocześnie naprawdę skutecznej terapii anti-aging na twarz? Zastanawiasz się, jak zatrzymać upływający czas i zachować młody wygląd na dłużej szybko, bezpiecznie i małoinwazyjnie. Postaw na KARBOKSYTERAPIĘ DUAL MC2, czyli zabieg, który wykorzystuje odmładzające właściwości dwutlenku węgla

NA CZYM POLEGA KARBOKSYTERAPIA DUAL MC2?

Przy pomocy specjalnego urządzenia, które jest zakończone cieniutką igłą, podajemy w Twoją skórę odpowiednią dawkę medycznego CO2. Gaz naturalnie występuje w Twoim organizmie, dlatego nie musisz obawiać się żadnych skutków ubocznych! 

Gdy Twój organizm otrzyma sygnał o dodatkowej porcji CO2, interpretuje to jako „niedotlenienie tkanek”. W ten sposób uruchamiamy wzmożone krążenie krwi, tlenu i składników odżywczych w Twojej skórze, co wpływa m.in. na redukcję obrzęków i cieni pod oczami, a także na odmłodzenie twarzy!

Nadmiar CO2 w organizmie silnie pobudza komórki do regeneracji. Wzmacniają i odradzają się Twoje włókna kolagenowe, odpowiedzialne za młody wygląd skóry. Dzięki temu twarz staje się jędrna, gładka i napięta. Znikają wszelkie zwiotczenia i zmarszczki, a także przebarwienia czy blizny, a Ty odzyskujesz piękny i promienny wygląd. Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i praktycznie nie powoduje żadnych efektów ubocznych (o ile do karboksyterapii używany jest czysty, medyczny gaz CO2, a zabieg przeprowadza specjalista, tak jak w Laser Cosmetic Wrocław).

JAKICH EFEKTÓW MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ PO ZABIEGU?

Redukcja cieni i worków pod oczami

Wygładzenie zmarszczek

Napięcie i ujędrnienie skóry twarzy

Zdrowy, promienny wygląd