Promocje

wróć do promocji

LASEROWE ODMŁADZANIE DŁONI 

Mówi się, że po dłoniach można rozpoznać wiek kobiety. Wiesz dlaczego? Jest to jednocześnie bardzo delikatna i eksploatowana część ciała. Dłonie są nieustannie narażone na działanie wielu czynników zewnętrznych – słońca, zmiany temperatur, środków chemicznych, klimatyzacji, drobnych urazów mechanicznych oraz niezliczonej ilości bakterii. Ponadto skóra na nich jest cienka, przez co szybko się przesusza i traci jędrność. Dlatego odpowiednie, regularna pielęgnacja rąk jest naprawdę ważna, a jednocześnie wymagająca. Co zrobić, żeby dłonie wyglądały estetycznie i młodo? 

W LASER COSMETIC ZADBAMY O TO, ABY DŁONIE BYŁY TWOJĄ NAJLEPSZĄ WIZYTÓWKĄ! 

Jeżeli chcesz, aby Twoje dłonie zyskały blask, a także stały się odżywione i gładkie - umów się na laserowy zabieg XLase Plus w Laser Cosmetic! Dzięki skupionej wiązce światła, którą kierujemy w głąb tkanek, uruchomimy procesy samoregenerujące w Twojej skórze. Włókna kolagenowe, odpowiedzialne za elastyczność tkanek zaczną się samoistnie odradzać, skóra dłoni stanie się nawilżona i jędrna, a zmarszczki zostaną wypełnione od wewnątrz. Podczas zabiegu wyeliminujemy także wszelkie przebarwienia - skóra się ujednolici.

JAKIE EFEKTY ZOBACZYSZ PO ZABIEGU?

Głębokie odżywienie dłoni

Wyraźne napięcie i ujędrnienie skóry

Wyrównany koloryt dłoni

Eliminacja przebarwień, wszelkich plam, blizn i zmian skórnych na rękach

Wygładzenie zmarszczek

Pamiętaj, że zima to doskonały czas na laserowe odmładzanie dłoni. Teraz Twoja skóra nie jest narażona na działanie promieni słonecznych, które są przeciwwskazane przy zabiegach tego typu. 

Laserowe odmładzanie dłoni przy użyciu światła pulsacyjnego CPL + lasera Nd:Yag - 350 zł zamiast 500 zł - zabieg nie wymagający okresu rekonwalescencji 

Laserowe odmładzanie dłoni przy lasera Er:Yag (frakcjonowanie) + lasera Nd:Yag - 450 zł zamiast 650 zł - zabieg wymagający 5 dni rekonwalescencji